Warning: Use of undefined constant layout - assumed 'layout' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/modules/mod_djmediatools/mod_djmediatools.php on line 37

Wielkimi krokami zbliżamy się do ferii zimowych, a w ferie w Grupie Magnifica organizujemy AKROFERIE 2023 na naszych salach w Oławie i Bielanach Wrocławskich!


Nasze warsztaty łączą w sobie zabawę i rekreację z elementami akrobatyki, uzupełnieniem są wyjścia, wycieczki, zajęcia plastyczne, taneczne. Do dyspozycji mamy duże sale gimnastyczne, wyposażone w najlepszy sprzęt.

Gwarantujemy moc atrakcji – jesteśmy naładowani pozytywną energią każdego dnia! – żadne dziecko nie będzie się z nami nudzić. Zapraszamy na świetny, feryjny i zimowy czas z Grupą Magnifica w Bielanach Wrocławskich i Oławie!

"Kliknij więcej" poniżej plakatów, by dowiedzieć się wszystkiego o naszych zimowych warsztatach.
              🠗


PÓŁKOLONIE ZIMOWE 2023!!!


Cena turnusu akrobatycznego: 660 zł Bielany Wrocławskie, 630 zł Oława

Cena turnusu szarfowego: 690 zł Bielany Wrocławskie, 660 zł Oława

Cena pojedynczego dnia: 140 zł

Zapraszamy dzieci w wieku 5–14 lat (akrobatyczne) oraz 6-14 lat (szarfowe)!


W programie:

 • codziennie treningi akrobatyczne
 • spartakiada z nagrodami
 • gry i zabawy sportowe
 • zajęcia plastyczne
 • zajęcia taneczne
 • warsztaty szarfowe (hit!)
 • kino na sali oraz wiele innych atrakcji!

W cenie:

 • ubezpieczenie NNW
 • opieka profesjonalnych instruktorów (zapewniamy opiekę nad dziećmi w godzinach 7.30 – 16.30)
 • ciepły posiłek (obiad - dwa dania, świeże, smaczne porcje obiadowe, sprawdzane przez nas wielokrotnie!)

Terminy:

 • oba tygodnie zimowych ferii, czyli 13.02-17.02 oraz 20.02-24.02!

Zapisy odbywają się mailowo lub telefonicznie. Telefony: 570928442 (Bielany) / 790780998 (Oława)
Zapisy na warsztaty trwają aż do momentu ich rozpoczęcia, a także w czasie ich trwania - mamy opcję zapisu na poszczególne dni. Zapis na konkretny dzień musi odbyć się minimum dwa dni przed, w innym przypadku nie gwarantujemy przyjęcia dziecka na dzień półkolonijny.

A tak wyglądały Nasze półkolonie w latach ubiegłych: •                                                                   ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ! (klik) • Nasza kadra

  Paweł Undziakiewicz

  Paweł Undziakiewicz, założyciel Grupy Magnifica
  Paweł Undziakiewicz, założyciel Grupy Magnifica

  Założyciel Grupy Magnifica. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Instruktor akrobatyki sportowej. W Grupie Magnifica prowadzi treningi z dziećmi i młodzieżą, obwodowo-akrobatyczny trening funkcjonalny oraz jest opiekunem kolonijnym.

  Mihail Zavalny

  Olga Mishenova, instruktorka w Grupie Magnifica
  Olga Mishenova, instruktorka w Grupie Magnifica

  Absolwent szkoły akrobatycznej DJSS 2 m. Sumy, Ukraina, z 1997 roku. 1989-1996 ćwiczył jako zawodnik, jest 4-krotnym wicemistrzem Ukrainy, mistrzem Ukrainy z 1994 roku (czwórki męsloe w układzie mieszanym) Od 1999 roku na Ukrainie, a od 2018 roku w Grupie Magnifica prowadzi treningi z akrobatyki z dziećmi i młodzieżą (grupy rekreacyjne i wyczynowe).

  Hanna Małasiewicz

  Hania Lechowicz, instruktorka w Grupie Magnifica
  Hania Lechowicz, instruktorka w Grupie Magnifica

  Absolwentka AWF we Wrocławiu. Dyplomowana instruktorka rekreacji o specjalności fitness, samoobrona oraz Joga. Należy do grupy artystyczno-akrobatycznej Magnifica (dwójka żeńska), prowadzi zajęcia ze stretchingu, treningi z dziećmi i młodzieżą, opiekun kolonijny.

  Svitlana Zavalna

  Karolina Szczęsna, trenerka akrobatyki
  Karolina Szczęsna, trenerka akrobatyki

  Uczyła się w szkole sportowej od 1965 do 1974 roku. Posiada kategorię Mistrza Sportu w gimnastyce artystycznej. Brała udział w mistrzostwach Ukrainy i ZSRR. Główny obszar pracy to praca z grupami wyczynowymi. Od 45 lat poświęciła swoje życie pracy z dziećmi.

  Daria Ciemała

  Paweł Drabato, trener, opiekun kolonijny
  Paweł Drabato, trener, opiekun kolonijny

  Studentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz specjalistka ds. dietetyki. Od najmłodszych lat artystka FWKR Ocelot. 10 lat pracy na scenie jako "character aerial". Instruktorka akrobatyki powietrznej oraz gimnastyki. W grupie Magnifica prowadzi zajęcia z szarf oraz akrobatyki dla dzieci i młodzieży.

  Robert Witkowski

  Robert Witkowski, trener
  Robert Witkowski, trener

  Absolwent Absolwent Wychowania Fizycznego wydziału Fizjoterapii we Wrocławiu. Instruktor sportu Brazylijskiej Sztuki Walki Capoeira, trener, szkoleniowiec. W Grupie Magnifica prowadzi zajęcia z treningu zdrowotnego oraz stretching.

  Jacek Jankiewicz

  Jacek Jankiewicz, trener
  Jacek Jankiewicz, trener

  Specjalista inżynierii biomedycznej. Szkoleniowiec w BMK i trener (13 lat) Tae-Kwondo (czarny pas – 1 dan, stopień mistrzowski). W Grupie Magnifica prowadzi trening zdrowotny, obwodowo-akrobatyczno trening funkcjonalny oraz stretching.

  Martyna Wojtysiak

  Kamila Świątek, instruktorka akrobatyki dla dzieci
  Kamila Świątek, instruktorka akrobatyki dla dzieci

  Na co dzień studenka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Pedagogika. Trenerka akrobatyki powietrznej oraz sportowej. Wychowanka Teatru Ocelot, z którym miała przyjemność uczestniczyć w wielu spektaklach i galach w Polsce i na świecie. W Geupie Magnifica prowadzi zajęcia z akrobatyki powietrznej oraz sportowej.

  Renata Lewandowska

  Ania Lewandowska, instruktorka akrobatyki powietrznej
  Ania Lewandowska, instruktorka akrobatyki powietrznej

  Absolwentka AWF w Poznaniu, trenerka akrobatyki i skoków na trampolinie, nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor fitness, sędzia miedzynarodowy FIG w skokach na trampolinie, założycielka klubu sportowego ZTA "Aurum" Złotoryja. Była również trenerką kadry skoczków na trampolinie.

  Małgorzata Rybczyńska

  Daria Kołtuniec, trenerka, instruktorka
  Daria Kołtuniec, trenerka, instruktorka

  Absolwentka Studium Cyrkowe w Julinku. Pracowala 15 lat na arenach Polski Europy i Świata. Obecnie trener akrobatyki w dwóch klubach sportowych. Kierownik obozów dla dzieci i młodzieży.

  Alicja Józefiak

  Daria Kołtuniec, trenerka, instruktorka
  Daria Kołtuniec, trenerka, instruktorka

  Certyfikowany instruktor Stretchingu. Od najmłodszych lat związana z tańcem i gimnastyką. Prywatnie studentka medycyny, miłośniczka sportów powietrznych i piesków. W Grupie Magnifica prowadzi treningi dla dzieci i młodzieży z akrobatyki sportowej i szarf.

  Ludmiła Cherchenko

  Daria Kołtuniec, trenerka, instruktorka
  Daria Kołtuniec, trenerka, instruktorka

  Absolwentka szkoły sportowej, do której uczęszczała w latach 1991-1998. Posiada kategorię kandydata na mistrza sportu w akrobatyce sportowej. Brała udział w mistrzostwach Ukrainy. Głównym kierunkiem pracy jest praca z dziećmi i młodzieżą, dbanie o ich harmonijny rozwój oraz szkolenie personelu do uprawiania sportów wyczynowych dzieci.

  Aneta Niedzielska

  Daria Kołtuniec, trenerka, instruktorka
  Daria Kołtuniec, trenerka, instruktorka

  Aneta Niedzielska absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu, kilkukrotna wicemistrzyni Polski w akrobatyce sportowej w dwójkach mieszanych. W grupie Magnifica prowadzi zajęcia z dziećmi i młodzieżą.

  Agnieszka Sawicka

  Studentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku fizjoterapia. Instruktorka fitnessu i trenerka akrobatyki. W grupie Magnifica prowadzi zajęcia z akrobatyki dla dzieci i zajmuje się nimi na półkoloniach. W swojej pracy stara się zadbać o to żeby każdy był zmęczony i uśmiechnięty.

  Anna Sobera

  Absolwentka AWF We Wrocławiu na kierunkach Fizjoterapia oraz Turystyka i Rekreacja. Od 6 r.ż. była gimnastyczką artystyczną, a po zakończeniu kariery zawodniczej zajęła się akrobatyką i akrobatyką powietrzną. Jej występy można było zobaczyć między innymi w półfinale IV edycji Mam Talent, w spektaklu “Prometeusz” Wrocławskiego Impartu, a także za granicą, w USA, Kanadzie, Chinach oraz na statkach wycieczkowych TUI i MSC. W Grupie Magnifica prowadzi zajęcia na szarfach i kołach powietrznych.

  Marta Bondyra

  opis

  Tatiana Saliy

  opis

  Zosia Kowalska

  opis

  Katarzyna Świder

  opis

  Agnieszka Dżugała

  Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną we Wrocławiu. Udziela się też w Radio LUZ. Tańczy od 9 lat, z czego od 4 lat Hip Hop dance. W Grupie Magnifica prowadzi zajęcia z tańca hip hop.

  Aleksandra Kozłowska

  Instruktor zumby dla dzieci i dorosłych oraz animator czasu wolnego. Ukończyła studia na Uniwersytecie Wrocławskim oraz kursy potrzebne do prowadzenia zajęć zumby dla dzieci i dorosłych, zajęć taneczno-ruchowych oraz animacji. Od 7 lat pracuje jako instruktor zumby dla dzieci i dorosłych, animator na półkoloniach i imprezach plenerowych oraz prowadząc warsztaty taneczno-ruchowe. Prowadzi również działalność artystyczną, związaną z malarstwem i rękodziełem.

  Małgorzata Krumpholz-Kozłowska

  Tancerka, choreografka i nauczyciel. Uczennica Szkoły baletowej przy Operetce Dolnośląskiej. Tańczyła w spektaklach oraz była nauczycielem w szkole baletowej przy operetce dolnośląskiej. Absolwentka Studium Kształcenia Animatorów Kultury we Wrocławiu ze specjalizacją taniec. Studiowała na kierunku taniec w Wyższej Szkole Umiejętności w Kielcach. Obecnie studiuje na Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku choreografia i techniki taneczne. Uczy dzieci i młodzież od ponad 12 lat techniki tańca klasycznego.

  Olga Mishenova

  Absolwentka Uniwersytetu Zaporoskiego, Ukraina, Oddział Wychowania Fizycznego, kierunek olimpijski sport zawodowy. Klasa Mistrzowska Ukrainy z gimnastyki artystycznej. Trener z gimnastyki artystycznej. W Grupie Magnifica prowadzi treningi dla dzieci i młodzieży ze stretchingu oraz uczy podstawowych skoków. Jest kierownikiem oraz wychowawcą kolonijnym.

  Dawid Adamek

  Trener personalny oraz trener akrobatyki na terenie Wrocławia. Sport jest z nim od małego, więc będąc trenerem spełnia się w 100%. Chęć pomocy innym ludziom sprawia mu przyjemność i satysfakcję. Jest magistrem Akademii Wychowania Fizycznego We Wrocławiu ze specjalizacją trener przygotowania motorycznego. Posiada międzynarodowe uprawnienia na trenera personalnego

  Bogusia Pyziołek

  Absolwentka Wyższej Szkoły Handlowej - specjalizacja Menedżer w turystyce i rekreacji oraz Dolnośląskiej Szkoły Wyższej - przygotowanie pedagogiczne. Licencjonowany Instruktor sportu - specjalność fitness, była zawodniczka siatkarskiej ekstraklasy- wicemistrzyni Polski. W Grupie Magnifica odpowiada za kontakt z klientami oraz współorganizację pracy.

  Bartosz Całusiński

  Daria Kołtuniec, trenerka, instruktorka
  Daria Kołtuniec, trenerka, instruktorka

  Absolwent AWF we Wrocławiu - specjalizacja Menadżer Organizacji Sportowej. Instruktor piłki nożnej, trener dzieci w wieku przedszkolnym. W Grupie Magnifica jest menadżerem, odpowiada za kontakt z klientami, współorganizuje czas i system pracy Grupy Magnifica, ponadto jest opiekunem kolonijnym i półkolonijnym.

  Gotowy na wyzwanie?

  Daria Kołtuniec, trenerka, instruktorka
  Daria Kołtuniec, trenerka, instruktorka

  To miejsce czeka właśnie na Ciebie. Jeśli masz związek z akrobatyką sportową lub powietrzną i chciałbyś spróbować swych sił w pracy z dziećmi skontaktuj się z nami! :)

  Dane kontaktowe

  Grupa Magnifica Oddział Bielany Wrocławskie

  ul. Wrocławska 7
  Bielany Wrocławskie

  tel. 570 928 442


  Grupa Magnifica Oddział Oława

  ul. Młyńska 10
  Oława

  tel. 790 780 998