Szanowni Państwo, w dniu 5.09 wystartował kolejny sezon akrobatyki sportowej i powietrznej oraz zajęć tanecznych z Grupą Magnifica.

Do kontaktu oraz zapisów zapraszamy poprzez:
formularz kontaktowy: TUTAJ!
oraz
numery telefonów:
Bartek (Bielany): 570 928 442
Bogusia (Oława): 790 780 998


Miejsc jest coraz mniej, nie przegap swojej okazji!


W Grupie Magnifica dokładamy wszelkich starań, aby celebrować wyjątkowe wydarzenia. W związku ze zbliżającym się Dniem Mamy przygotowaliśmy specjalną ofertę świętowania tego dnia na naszych salach. Jest to propozycja dla dwóch osób - Mama+dziecko, spędzenia czasu na zabawach integracyjnych oraz nauce podstawowych elementów na szarfie pod okiem naszych najlepszych instruktorek aerial :)

Wspólne świetowanie zaplanowaliśmy 29. maja - NIEDZIELA.

Więcej informacji oraz zapisy pod numerem telefonu 790 780 998, 570 928 442 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 • >>> ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOKU <<<


 • Warsztaty z Małgorzatą Krzciuk coraz bliżej. Już 28.maja, w godz. 14:00-18:30 na naszej sali w Bielanach Wrocławskich odbędą się jedyne takie we Wrocławiu warsztaty na kole dla osób zaawansowanych i śreniozaawansowanych "" Choreography Workshop-Lyra Flow"", które poprowadzi niesamowita, doświadczona artystka Małgorzata Krzciuk. Poniżej przedstawiamy plan warsztatów:

  1. Krótkie wprowadzenie do warsztaów, przedstawienie prowadzącej
  2. Rozgrzewka na planszy + rozgrzewka na sprzęcie
  3. Aerial hoop - impro movement - ruchy improwizacyjne do muzyki
  4. Praca nad elementami w choreografii
  5. Podział choreografii na bloki (plus artystyczne przejście pomiędzy nimi)
  6. Praca nad całością choreografii

  Koszt warsztatów to 349 zł. Liczba miejsc ograniczona. Zachęcamy serdecznie do zapisów!

 • >>> ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOKU <<< • Szanowni Państwo, listy na nasze letnie obozy zapełniają się w błyskawicznym tempie. W związku z tym przedstawiamy aktualną ofertę wolnych miejsc:
  OBÓZ WŁOCHY (CESENATICO) - BRAK MIEJSC,
  OBÓZ OSTROWO - 10 WOLNYCH MIEJSCA,
  OBÓZ ŁEBA - LISTA REZERWOWA.

  Zapisy oraz więcej informacji pod numerem telefonu 790 780 998 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. KLIKNIJ W LINK PONIŻEJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ! Odnośnik zaprowadzi Cię do zakładki, gdzie poznasz szczegóły naszych letnich atrakcji:

  KLIKNIJ TUTAJ

 • >>> ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOKU <<< • Zapraszamy na niezapomniane AKROBATYCZNE URODZINY z Grupą Magnifica! Gwarantujemy fantastyczne, pełne wspaniałych atrakcji przyjęcie urodzinowe na naszych salach w Oławie i Bielanach Wrocławskich. Przeprowadzamy gry, zabawy, bawimy się na naszej świetnie wyposażonej sali akrobatycznej, gdzie ogranicza nas tylko wyobraźnia i zasady bezpieczeństwa :)

  Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 570 928 442 lub 790 780 998 oraz poprzez wiadomość mailową p.undziakiewicz@grupa-magnifica
 • >>> ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOKU <<<

 • Dane kontaktowe

  Grupa Magnifica Oddział Bielany Wrocławskie

  ul. Wrocławska 7
  Bielany Wrocławskie

  tel. 570 928 442


  Grupa Magnifica Oddział Oława

  ul. Młyńska 10
  Oława

  tel. 790 780 998